Pojkar 06 svår/medel A - Lördag 13/10 - Söndag 14/10

RYDS KONSTGRÄS - Utomhus

WAHLBECKSHALLEN - Inomhus konstgräs 

PGA få lag så spelar P06 Svår klass 2x25 minuter 

POJKAR 06 SVÅR        
Omgång   1 - lördag         
IF Brommapojkarna - Stångbro U   10.00 RYD KG
MAIF - Sollentuna FK     11.00 RYD KG
           
Omgång   2 - lördg        
Stångbro United - Vasalunds IF   14.00 WB
Sollentuna FK   - IF Brommapojkarna   15.00 WB
           
Omgång   3 - lördag        
Vasalund - Motala AIF     18.00 WB
        18.00 WB
           
Omgång   4  - söndag         
Sollentuna FK   - Stångbro United   09.00 RYD KG
IF Brommapojkarna - Vasalunds IF   11.00 RYD KG
Stångbro United - Motala AIF   12.00 RYD KG
           
Omgång   5  - söndag         
Motala AIF - IF Brommapojkarna   15.00 RYD KG
Sollentuna FK   - Vasalunds IF   15.00 WB
           

 

RYDS KONSTGRÄS - Utomhus

WAHLBECKSHALLEN - Inomhus konstgräs 

POJKAR 06 MEDEL - GRUPP A        
Omgång 1   - lördag           
IF Brommapojkarna   - Vakant   10.00 WB  
IK Östria Lambohov 1 - Tallboda IF   10.30 WB  
stångbro United Gul - Sollentuna FK      11.00 WB  
IFK Västervik - Enebybergs IF   11.30 WB  
IFK Norrköping Vit - Täby FK 06:4   12.00 RYD KG  
             
Omgång   2  - lördag           
Vakant - Tallboda IF     12.00 WB  
Sollentuna FK - IF Brommapojkarna     12.30 WB  
Enebybergs IF - Östria Lambohov 1   12.30 RYD KG  
Täby FK 06:4 - stångbro United Gul   13.00 WB  
IFK Norrköping Vit - IFK Västervik   13.30 RYD KG  
             
Omgång   3  - lördag           
Sollentuna FK    - Vakant     14.00 RYD KG  
Tallboda IF - Enebybergs IF   14.30 RYD KG  
IF Brommapojkarna   - Täby FK 06:4   15.00 RYD KG  
IK Östria Lambohov 1 - IFK Norrköping Vit 15.30 RYD KG  
stångbro United Gul - IFK Västervik   16.00 RYD KG  
             
Omgång   4  lördag          
Vakant - Enebybergs IF     16.00 WB  
Täby FK 06:4 - Sollentuna FK      16.30 WB  
IFK Norrköping Vit - Tallboda IF   16.30 RYD KG  
IFK Västervik - IF Brommapojkarna     17.00 WB  
stångbro United Gul - IK Östria Lambohov 1 17.00 RYD KG  
             
Omgång   5  - söndag          
Täby FK 06:4 - Vakant     10.00 RYD KG  
Enebybergs IF - IFK Norrköping Vit   10.00 WB  
Sollentuna FK    - IFK Västervik   10.30 RYD KG  
Tallboda IF - stångbro United Gul   11.00 WB  
IF Brommapojkarna   - IK Östria Lambohov 1 11.30 WB  
             
Omgång   6 - söndag           
Vakant - IFK Norrköping Vit   12.00 WB  
IFK Västervik - Täby FK 06:4   12.30 WB  
stångbro United Gul - Enebybergs IF   13.00 WB  
Östria Lambohov 1 - Sollentuna FK      13.00 RYD KG  
IF Brommapojkarna   - Tallboda IF   13.30 WB  
             
             
             
Omgång   7  - söndag           
IFK Västervik - Vakant     13.30 RYD KG  
IFK Norrköping Vit - stångbro United Gul 14.00 WB  
Täby FK 06:4 - IK Östria Lambohov 1   14.00 RYD KG  
Enebybergs IF - IF Brommapojkarna     14.30 WB  
Sollentuna FK    - Tallboda IF   14.30 RYD KG