Flickor födda 2008

DELTAGANDE LAG (ingen nivåindelning)

Askims IK:Röd - Röd/svart   Enhörna IF:1 - Gul
Askims IK:Svart - Röd/svart    Enhörna IF:2 - Gul
Egnahems BK:Orange - Orange   Linghems SK:1 - Grön
Egnahems BK:Svart - Orange   Linghems SK:2 - Grön
Eneby BK - Grön   Näsets SK 1 - Vinröd
     
Näsets SK:2 - Vinröd   Älvsjö AIK - Vit
Sickla IF:1 - Röd   Sollentuna FK:Svart - Vit
Sickla IF:2 -Röd   Sollentuna FK:Vit -Vit
Sollentuna FK Helenelund:1 - Svart    Stångebro United - Blå/svart
Sollentuna FK Helenelund:2 - Svart     

 

SPELPROGRAM LÖRDAG 5/10

Plan 3 = Anders ljungsteds gymnasium - konstgräs

Plan 4 = Anders ljungsteds gymnasium - konstgräs

1000Plan3 Stångebro - Sollentuna FK:Svart
1000Plan4 Egnahem:orange - Linghem:1
1030Plan3 Sollentuna Helenelund:1 - Askim:röd
1030Plan4 Näset:2 - Enhörna:2
1100Plan3 Eneby - Sickla:1
1200Plan4 Stångebro - Eneby
1230Plan3 Sickla:1 - Näset:2
1230Plan4 Enhörna:2 - Sollentuna Helenelund:1
1300Plan3 Askim:röd - Egnahem:orange
1300Plan4 Linghem:1 - Sollentuna FK:Svart
1430Plan3 Stångebro - Sollentuna Helenelund:1
1430Plan4 Näset:2 - Egnahem:orange
1500Plan3 Eneby - Sollentuna FK:Svart
1500Plan4 Sickla:1 - Linghem:1
1530Plan3 Enhörna:2 - Askim:röd
1630Plan4 Näset:2 - Stångebro
1700Plan3 Sollentuna Helenelund:1 - Eneby
1700Plan4 Egnahem:orange - Sickla:1
1730Plan3 Sollentuna FK:Svart - Enhörna:2
1730Plan4 Linghem:1- Askim:röd
   
1100Plan4 Älvsjö - Egnahem:Svart
1130Plan3 Enhörna:1 - Näset:1
1130Plan4 Linghem:2 - Sollentuna Helenelund:2
1200Plan3 Sollentuna FK:Vit - Sickla:2
1330Plan3 Näset:1 - Askim:Svart
1330plan4 Sollentuna Helenelund:2 - Älvsjö 
1400Plan3 Sickla:2 - Enhörna:1
1400Plan4 Sollentuna FK:Vit - Linghem:2
1530Plan4 Egnahem:Svart - Sollentuna Helenelund:2
1600Plan3 Askim:Svart - Sickla:2
1600Plan4 Älvsjö - Sollentuna FK:Vit
1630Plan3 Enhörna:1 - Linghem:2
1800Plan3 Sickla:2 - Näset:1
1800Plan4 Sollentuna FK:Vit - Egnahem:Svart
1830Plan3 Linghem:2 - Askim:Svart
1830Plan4 Enhörna:1 - Älvsjö 
1900Plan3 Askim:svart - Egnahem:Svart
1900Plan4 Näset:1 - Sollentuna Helenelund:2

 

SPELPROGRAM SÖNDAG 6/10

Plan 9 - Ryds konstgräs 

Plan 10 - Ryds konstgräs

 

0900Plan9 Sickla IF:2 -Röd - Vakant
0900Plan10 Sollentuna Helenelund:2 - Sollentuna FK:Vit
0930Plan9 Näset:1 - Linghem:2
0930Plan10 Egnahem:Svart - Enhörna:1
1000Plan9 Askim:Svart - Älvsjö 
   
1130Plan9 Sollentuna FK:Vit -Vit - Vakant
1130Plan10 Linghem:2 - Sickla:2
1200Plan9 Enhörna:1 - Sollentuna Helenelund:2
1200Plan10 Älvsjö - Näset:1
1230Plan9 Askim:Svart - Egnahem:Svart
   
1400Plan9 Sollentuna FK:Vit - Enhörna:1
1400Plan10 Sickla:2 - Älvsjö 
1430Plan9 Sollentuna Helenelund:2 - Askim:Svart
1430Plan10 Näset:1 - Egnahem:Svart
1500Plan9 Linghems SK:2 - Grön - Vakant
   
1000Plan10 Sickla:1 - Stångebro
1030Plan9 Eneby - Enhörna:2
1030Plan10 Näset:2 - Askim:röd
1100Plan9 Sollentuna Helenelund:1 - Linghem:1
1100Plan10 Egnahem:orange - Sollentuna FK:Svart
   
1230Plan10 Stångebro - Enhörna:2
1300Plan9 Askim:röd - Sickla:1
1300Plan10 Linghem:1 - Eneby
1330Plan9 Sollentuna FK:Svart - Näset:2
1330Plan9 Egnahem:orange - Sollentuna Helenelund:1
   
1500Plan10 Askim:röd - Stångebro
1530Plan9 Enhörna:2 - Linghem:1
1530Plan10 Sickla:1 - Sollentuna FK:Svart
1600Plan9 Eneby - Egnahem:orange
1600Plan10 Näset:2 - Sollentuna Helenelund:1