Anders Ljungsteds Gymnasium 1 = Konstgräs, lkkg

Anders Ljungsteds Gymnasium 2 = Naturgräs , lkng

Linköping Arena = konstgräs,  Larena 

POJKAR 06 MEDEL B

Omgång   1 - lördag         
Oskarshamns AIK - Karlberg united   10.00 LJKG
Ursviks IK gul - Barkarö SK Blå   10.30 LJKG
Djursholms IF - Enskede IK 2   11.00 LJKG
Täby FK 06:6 - IFK Norrköping Blå   11.30 LJKG
IK Östria Lambohov 2 - Norrtull rosa    12.00 LJKG
           
Omgång 2 - lördag         
Karlberg united - Barkarö SK Blå   12.30 LJNG
Enskede IK 2 - Oskarshamns AIK   13.00 LJNG
IFK Norrköping Blå - Ursviks IK gul   13.30 LJNG
Norrtull rosa  - Djursholms IF   14.00 LJNG
IK Östria Lambohov 2 - Täby FK 06:6   14.30 LJNG
           
Omgång  3 - lördag         
Enskede IK 2 - Karlberg united   15.00 LJKG
Barkarö SK Blå - IFK Norrköping Blå   15.30 LJKG
Oskarshamns AIK - Norrtull rosa    16.00 LJKG
Ursviks IK gul - IK Östria Lambohov 2   16.30 LJKG
Djursholms IF - Täby FK 06:6   17.00 LJKG
           
Omgång  4 -  lördag         
Karlberg united - IFK Norrköping Blå   17.30 L ARENA
Norrtull rosa  - Enskede IK 2   18.00 L ARENA
Östria Lambohov 2 - Barkarö SK Blå   18.30 LJKG
Täby FK 06:6 - Oskarshamns AIK   19.00 LJKG
Djursholms IF - Ursviks IK gul   19.30 L ARENA
           
Omgång  5 - söndag         
Norrtull rosa - Karlberg united   10.00 LJNG
IFK Norrköping Blå - IK Östria Lambohov 2 10.30 LJNG
Enskede IK 2 - Täby FK 06:6   11.00 LJNG
Barkarö SK Blå - Djursholms IF   11.30 LJNG
Oskarshamns AIK - Ursviks IK gul   12.00 LJNG
           
Omgång 6 - söndag         
Karlberg united - Östria Lambohov 2   12.30 LJKG
Täby FK 06:6 - Norrtull rosa   13.00 LJKG
Djursholms IF - IFK Norrköping Blå   13.30 LJKG
Ursviks IK gul - Enskede IK 2   14.00 LJKG
Oskarshamns AIK - Barkarö SK Blå   14.30 LJKG
           
           
           
Omgång   7 - söndag         
Täby FK 06:6 - Karlberg United    15.00 LJNG
IK Östria Lambohov 2 - Djursholms IF   15.30 LJNG
Norrtull rosa  - Ursviks IK gul   16.00 LJNG
IFK Norrköping Blå - Oskarshamn   16.30 LJNG
Enskede IK 2 - Barkarö SK Blå   17.00 LJNG

 

Anders Ljungsteds Gymnasium 1 = Konstgräs, lkkg

Anders Ljungsteds Gymnasium 2 = Naturgräs , lkng

Linköping Arena = konstgräs,  Larena 

POJKAR 06 MEDEL GRUPP C

Omgång   1 - lördag         
Enskede IK 1 - Hovås Billdal   10.00 LJNG
Danderyds SK - Karlberg City   10.30 LJNG
Ursviks IK 2 - Barkarö SK Röd   11.00 LJNG
Täby FK - Norrtull Ora     11.30 LJNG
Järna SK - Täby FK 06:6 - 2   12.00 LJNG
           
Omgång 2 - lördag         
Barkarö SK Röd - Danderyds SK   12.30 LJKG
Karlberg City - Hovås Billdal   13.00 LJKG
Norrtull Orange - Enskede IK 1   13.30 LJKG
Täby FK 06:6 - 2 - Ursviks IK 2   14.00 LJKG
Järna SK - Täby FK     14.30 LJKG
           
Omgång  3 - lördag         
Hovås Billdal - Norrtull Orange   15.00 LJNG
Barkarö SK Röd - Karlberg City   15.30 LJNG
Danderyds SK - Täby FK 06:6 - 2   16.00 LJNG
Enskede IK 1 - Järna SK     16.30 L ARENA
Ursviks IK 2 - Täby FK     17.00 L ARENA
           
Omgång  4 -  lördag         
Täby FK 06:6 - 2 - Barkarö SK Röd   17.30 LJKG
Karlberg City - Norrtull Orange   18.00 LJKG
Järna SK - Hovås Billdal     18.30 L ARENA
Täby FK - Danderyds SK     19.00 L ARENA
Ursviks IK 2 - Enskede IK 1   19.30 LJKG
           
Omgång  5 - söndag         
Norrtull orange - Järna     10.00 LJKG
Täby FK 06:6 - 2 - Karlberg City   10.30 LJKG
Barkarö SK Rö -Täby FK     11.00 LJKG
Hovås Billdal - Ursviks IK 2   11.30 LJKG
Danderyds SK - Enskede IK 1   12.00 LJKG
           
Omgång 6 - söndag         
Ursviks IK 2 - Danderyds SK   12.30 LJNG
Enskede IK 1 - Karlberg City   13.00 LJNG
Täby FK - Hovås Billdal     13.30 LJNG
Järna - Barkarö SK Röd     14.00 LJNG
Täby FK 06:6 - 2 - Norrtull orange   14.30 LJNG
           
           
           
Omgång   7 - söndag         
Barkarö Röd SK - Hovås Billdal   15.00 LJKG
Täby FK - Karlberg City     15.30 LJKG
Järna SK - Ursviks IK 2     16.00 LJKG
Täby FK 06:6 - 2 - Enskede IK 1   16.30 LJKG
Norrtull orange - Danderyds SK   17.00 LJKG