Anders Ljungsteds Gymnasium 1 = Konstgräs, LJKG 2 med eljus 

Anders Ljungsteds Gymnasium 2 = Konstgräs, LJKG 2 med eljus

Anders ljungsteds Gymnasium 3 = Naturgräs utan elljus

Matchtider 1 x 25 minuter

POJKAR 06 MEDEL B

Omgång   1 - lördag         
Oskarshamns AIK - Karlberg united   10.00 LJKG 1
Ursviks IK gul - Barkarö SK Blå   10.30 LJKG 1
Djursholms IF - Enskede IK 2   11.00 LJKG 1
Täby FK6-1  - Stångebro Gul   11.30 LJKG 1
IK Östria Lambohov 2 - Norrtull rosa    12.00 LJKG 1
Omgång 2 - lördag         
Karlberg united - Barkarö SK Blå   12.30 LJKG 1
Enskede IK 2 - Oskarshamns AIK   13.00 LJKG 1
Stångebro Gul - Ursviks IK gul   13.30 LJKG 1
Norrtull rosa  - Djursholms IF   15.00 LJNG
IK Östria Lambohov 2 - Täby FK:6-1   15.30 LJNG
Omgång  3 - lördag         
Enskede IK 2 - Karlberg united   16.00 LJNG
Oskarshamns AIK - Norrtull rosa    16.00 LJKG 1
Barkarö SK Blå - Stångebro Gul   16.30 LJNG
Ursviks IK gul - Östria Lambohov 2   16.30 LJKG 1
Djursholms IF - Täby FK:6-1   17.00 LJKG 1
Omgång  4 -  lördag         
Karlberg united - Stångebro Gul   17.30 LJKG 1
Norrtull rosa  - Enskede IK 2   18.00 LJKG 1
IK Östria Lambohov 2 - Barkarö Blå   18.30 LJKG 1
Täby FK6-1  - Oskarshamns AIK   19.00 LJKG 1
Djursholms IF - Ursviks IK gul   19.30 LJKG 1
           
Omgång  5 - söndag         
Norrtull rosa - Karlberg united   10.00 LJKG 1
Stångebro Gul - Östria Lambohov 2   10.30 LJKG 1
Enskede IK 2 - Täby FK:6-1   11.00 LJKG 1
Barkarö SK Blå - Djursholms IF   11.30 LJKG 1
Oskarshamns AIK - Ursviks IK gul   12.00 LJKG 1
Omgång 6 - söndag         
Karlberg united - Östria Lambohov 2   12.30 LJKG 1
Täby 6-1 - Norrtull rosa     13.00 LJNG
Djursholms IF - Stångebro Gul   13.30 LJNG
Ursviks IK gul - Enskede IK 2   14.00 LJKG 1
Oskarshamns AIK - Barkarö SK Blå   14.30 LJKG 1
Omgång   7 - söndag         
Täby FK 6-1 - Karlberg United    15.00 LJKG 1
IK Östria Lambohov 2 - Djursholms IF   15.30 LJKG 1
Norrtull rosa  - Ursviks IK gul   16.00 LJKG 1
Stångebro Gul - Oskarshamns AIK   16.30 LJKG 1
Enskede IK 2 - Barkarö SK Blå   17.00 LJKG 1

 

Anders Ljungsteds Gymnasium 1 = Konstgräs, LJKG 2 med eljus 

Anders Ljungsteds Gymnasium 2 = Konstgräs, LJKG 2 med eljus

Anders ljungsteds Gymnasium 3 = Naturgräs utan elljus

Matchtider 1 x 25 minuter

 

POJKAR 06 MEDEL GRUPP C

Omgång   1 - lördag         
Enskede IK 1 - Hovås Billdal   10.00 LJKG 2
Danderyds SK - Karlberg City   10.30 LJKG 2
Ursviks IK svat - Barkarö Röd   11.00 LJKG 2
Täby - Norrtull Orange     11.30 LJKG 2
Järna SK - Täby FK6 - 2     12.00 LJKG 2
Omgång 2 - lördag         
Barkarö Röd - Danderyds SK   12.30 LJKG 2
Karlberg City - Hovås Billdal   13.00 LJKG 2
Norrtull Orange - Enskede IK 1   13.30 LJKG 2
Täby FK:6 - 2 - Ursviks IK svart   14.00 LJNG
Järna SK - Täby FK     14.30 LJNG
Omgång  3 - lördag         
Hovås Billdal - Norrtull Orange   15.00 LJKG 2
Barkarö Röd - Karlberg City   15.30 LJKG 2
Danderyds SK - Täby FK6 - 2   16.00 LJKG 2
Enskede IK 1 - Järna SK     16.30 LJKG 2
Ursvik svart - Täby FK     17.00 LJKG 2
           
Omgång  4 -  lördag         
Täby FK:6 - 2 - Barkarö Röd   17.30 LJKG 2
Karlberg City - Norrtull Orange   18.00 LJKG 2
Järna SK - Hovås Billdal     18.30 LJKG 2
Täby FK - Danderyds SK     19.00 LJKG 2
Ursviks IK 2 - Enskede IK 1   19.30 LJKG 2
Omgång  5 - söndag         
Norrtull orange - Järna      10.00 LJKG 2
Täby:6 - 2 - Karlberg City     10.30 LJKG 2
Barkarö Röd - Täby FK     11.00 LJKG 2
Hovås Billdal - Ursvik svart    11.30 LJKG 2
Danderyds SK - Enskede IK 1   12.00 LJKG 2
Omgång 6 - söndag         
Ursviks IK svart  - Danderyds SK   12.30 LJKG 2
Enskede IK 1 - Karlberg City   13.00 LJKG 2
Täby FK - Hovås Billdal     13.30 LJKG 2
Järna SK - Barkarö Röd     14.00 LJNG
Täby FK:6 - 2 - Norrtull orange   14.30 LJNG
Omgång   7 - söndag         
Barkarö Röd - Hovås Billdal   15.00 LJNG
Täby FK - Karlberg City     15.30 LJNG
Järna SK - Ursvik svart      16.00 LJKG 2
Täby FK 6 - 2 - Enskede IK 1   16.30 LJKG 2
Norrtull orange - Danderyds SK   17.00 LJKG 2