Pojkar 2009

ALG = Anders ljungsteds gymnasium - konstgräs med eljus 

RYD MC = Ryds Motions centrum - Naturgräs 

WAHLBECK = Wahlbeckshallen - konstgräs inomhus 

Omgång 1 lördag - ALG 1
1000 - Östria Lambohov gul - Smedby AIS:1
1050 - Mjölby Södra - IF Lödde vit
1140 - Hvetlanda GIF - BP:22 A
 
Omgång 2 - lördag - ALG 2
1400 - IF Lödde vit - BP:22 A
1450 - Smedby AIS:1 - Mjölby Södra 
1540 - Östria Lambohov gul - Hvetlanda GIF
 
Omgång 3 - lördag - Wahlbeck
1630 - Smedby AIS:1 - IF Lödde vit
1720 - BP:22 A - Östria Lambohov gul
1810 - Mjölby Södra - Hvetlanda GIF
1900 - Wreta Kloster:1 - Linköping Kenty:1
 
 
 
Omgång 4 - söndag - Ryd Mc
1000 - IF Lödde vit - Östria Lambohov gul
1050 - Hvetlanda GIF - Smedby AIS:1
1140 - Mjölby Södra - BP:22 A
 
Omgång 5 - söndag - ALG 1
1300 - Hvetlanda GIF - IF Lödde vit
1350 - Östria Lambohov gul - Mjölby Södra 
1440 - Smedby AIS:1 - BP:22 A

 

Omgång 1 lördag - ALG 2
1000 - Djurgårdens IF:3 - Wreta Kloster:2
1050 - Täby FK P10 - Smedby AIS:2
1140 - Linköping Kenty:2 - Hammarby IF:5
 
Omgång 2 - lördag - Ryd Mc 
1400 - BP:22 B - Smedby AIS:2
1450 - Djurgårdens IF:3 - Smedby AIS:3
1540 - IF Lödde svart - Täby FK P10
 
Omgång 3 - lördag - ALG 1
1630 - Stångebro United blå - BP:22 B
1720 - Smedby AIS:2 - IF Lödde svart 
1810 - Linköping Kenty:2 - Täby FK P10
1900 - Motala AIF P10 - Djurgårdens IF:3
 
 
 
Omgång 4 - söndag - Wahlbeck
1000 - BP:22 B - IF Lödde svart 
1050 - Täby FK P10 - Stångebro United blå
1140 - Linköping Kenty:2 - Smedby AIS:2
 
Omgång 5 - söndag - ALG 2
1300 - Smedy AIS:4 - Hammarby IF:5
1350 - IF Lödde svart - Linköping Kenty:1
1440 - Täby FK P10 - BP:22 B

 

 

Omgång 1 lördag - Ryd Mc
1000 - Östria Lambohov svart - Spånga IS:1 P10
1050 - Smedby AIS:3 - Motala AIF P10
1140 - Linköping Kenty:1 - BP:22 B
     
Omgång 2 - lördag - Wahlbeck
1400 - Spånga IS:1 P10 - Motala AIF P10
1450 - Stångebro United blå - Linköping Kenty:1
1540 - Wreta Kloster:2 - Östria Lambohov svart 
     
Omgång 3 spelas på andra planer pga mörkret
     
     
     
     
     
     
     
Omgång 4 - söndag - ALG 1
1000 - Spånga IS:1 P10 - Linköping Kenty:1
1050 - Smedby AIS:3 - Wreta Kloster:2
1140 - Östria Lambohov svart - Motala AIF P10
     
Omgång 5 - söndag - Wahlbeck
1300 - Smedby AIS:3 - Spånga IS:1 P10
1350 - Djurgårdens IF:3 - Östria Lambohov svart 
1440 - Wreta Kloster:2 - Motala AIF P10

 

Omgång 1 lördag - Wahlbeck
1000 - Wreta Kloster:1 - Stångbro United neongul
1050 - Enskede IK grå - Smedy AIS:4
1140 - IF Lödde svart - Stångbro United blå
     
Omgång 2 - lördag - ALG 1
1400 - Smedy AIS:4 - Wreta Kloster:1
1450 - Enskede IK grå - Linköping Kenty:2
1540 - Stångbro United neongul - Hammarby IF:5
     
Omgång 3 - lördag - ALG 2
1630 - Smedy AIS:4 - Stångbro United neongul
1720 - Östria Lambohov svart - Enskede IK grå
1810  - Hammarby IF:5 - Smedby AIS:3
1900 - Wreta Kloster:2 - Spånga IS:1 P10
     
     
     
Omgång 4 - söndag - ALG 2
1000 - Wreta Kloster:1 - Hammarby IF:5
1050 - Djurgårdens IF:3 - Smedby AIS:4
1140 - Stångbro United neongul - Enskede IK grå
     
Omgång 5 - söndag - Ryd Mc
1300 - Stångbro United blå - Smedby AIS:2
1350 - Enskede IK grå - Wreta Kloster:1
1440 - Linköping Kenty:2 - Stångbro United neongul