Pojkar 08 - Lördag 6/10 - Söndag 7/10

Plan 1-2-3 = Anders Ljungsteds gymnasium konstgräs, elljus

Plan 4-5-6 = Anders Ljungsteds gymnasium naturgräs, ej elljus

Plan 7-8 = Ryds Konstgräs

GRUPP A

Omgång   1 - lördag          
IFK Norrköping Blå - Smedby AIS Svart    Plan 3 10.00
Stångbro United Blå/vit - Smedby AIS Vit   Plan 3 10.30
IFK Wreta Kloster - Mjölby AI     Plan 3 11.00
IK Tord - IF Brommapojkarna 5     Plan 3 11.30
             
Omgång   2  - lördag           
Smedby AIS Svart  - IF Brommapojkarna 6   Plan 4 12.00
Mjölby AI - IFK Norrköping Blå     Plan 4 12.30
IF Brommapojkarna 5 - Stångbro United Blå/vit   Plan 4 13.00
IK Tord - IFK Wreta Kloster     Plan 4 13.30
             
Omgång   3 - lördag           
Mjölby AI - Smedby AIS Svart      Plan 5 15.00
Smedby AIS Vit -  Brommapojkarna 5     Plan 5 15.30
IFK Norrköping Blå - IK Tord     Plan 5 16.00
Stångbro United Blå/vit - IFK Wreta Kloster   Plan 5 16.30
             
Omgång   4 - lördag/söndag          
Smedby AIS Svart  - IF Brommapojkarna 5   Plan 6 17.00
IK Tord - Mjölby AI       Plan 6 17.30
Wreta Kloster - Smedby AIS Vit     Plan 4 09.00
Stångbro United Blå/vit - IFK Norrköping Blå   Plan 4 09.30
             
Omgång   5 - söndag          
IK Tord - Smedby AIS Svart      Plan 7  10.00
IF Brommapojkarna 5 - IFK Wreta Kloster   Plan 7  10.30
Mjölby AI - Stångebro United      Plan 7  11.00
Smedby AIS Vit - IFK Norrköping Blå     Plan 7  11.30
             
Omgång   6  - söndag           
Smedby AIS Svart  - Wreta Kloster     Plan 8 12.00
Stångbro United Blå/vit - Smedby AIS Gul   Plan 8 12.30
IFK Norrköping Blå - IF Brommapojkarna 5   Plan 8 13.00
Smedby AIS Vit - Mjölby AI     Plan 8 13.30
             
Omgång   7  - söndag           
Stångbro United Blå/vit - Smedby AIS Svart    Plan 1 14.00
Wreta Kloster - IFK Norrköping Blå     Plan 1 14.30
IK Tord - Smedby AIS Vit       Plan 1 15.00
IF Brommapojkarna 5 - IFK Norrköping Röd   Plan 1 15.30

 

Plan 1-2-3 = Anders Ljungsteds gymnasium konstgräs, elljus

Plan 4-5-6 = Anders Ljungsteds gymnasium naturgräs, ej elljus

Plan 7-8 = Ryds Konstgräs

GRUPP B

Omgång   1 - lördag      
IFK Norrköping Vit - IF Brommapojkarna 6   Plan 2 10.00
Smedby AIS Gul - Stångbro United Gul   Plan 2 10.30
IFK Norrköping Röd - Sörskogens IF   Plan 2 11.00
Smedby AIS Orange - Linköpings FF   Plan 2 11.30
         
Omgång   2  - lördag       
Smedby AIS Vit - Stångbro United Gul   Plan 3 12.00
Sörskogens IF - IFK Norrköping Vit   Plan 3 12.30
Linköpings FF - Smedby AIS Gul   Plan 3 13.00
Smedby AIS Orange - IFK Norrköping Röd   Plan 3 13.30
         
Omgång   3 - lördag       
Sörskogens IF - IF Brommapojkarna 6   Plan 4 15.00
Stångbro United Gul - Linköpings FF   Plan 4 15.30
IFK Norrköping Vit - Smedby AIS Orange   Plan 4 16.00
Smedby AIS Gul - IFK Norrköping Röd   Plan 4 16.30
         
Omgång   4 - lördag/söndag        
IF Brommapojkarna 6 - Linköpings FF   Plan 5 17.00
Smedby AIS Orange - Sörskogens IF   Plan 5 17.30
IFK Norrköping Röd - Stångbro United Gul   Plan 2 09.00
Smedby AIS Gul - IFK Norrköping Vit   Pan 2 09.30
         
Omgång   5 - söndag      
Smedby AIS Orange - IF Brommapojkarna 6   Plan 6 10.00
Linköpings FF - IFK Norrköping Röd   Plan 6 10.30
Sörskogens IF - Smedby AIS Gul   Plan 6 11.00
Stångbro United Gul - IFK Norrköping Vit   Plan 6 11.30
         
Omgång   6  - söndag       
IF Brommapojkarna 6 - IFK Norrköping Röd   Plan 7  12.00
IK Tord - Smedby AIS Orange   Plan 7  12.30
IFK Norrköping Vit - Linköpings FF   Plan 7  13.00
Stångbro United Gul - Sörskogens IF   Plan 7  13.30
         
Omgång   7  - söndag       
Smedby AIS Gul - IF Brommapojkarna 6   Plan 8 14.00
Mjölby AI - IFK Norrköping Vit   Plan 8 14.30
Smedby AIS Orange - Stångbro United Gul   Plan 8 15.00
Linköpings FF - Sörskogens IF   Plan 8 15.30