Flickor 2007 - Lördag 6/10 - Söndag 7/10

Plan 1-2-3 = Anders Ljungsteds gymnasium konstgräs, elljus

Plan 4-5-6 = Anders Ljungsteds gymnasium naturgräs, ej elljus

Plan 7-8 = Ryds Konstgräs

GRUPP A

Omgång   1 - lördag           
Sickla IF 2 - Brämhult IK       Plan 5 10.00
Karlbergs BK - Tullinge        Plan 5 10.30
IK Storvreta 2 -  Sickla 1       Plan 5 11.00
Vakant - Hovås Billdal 2       Plan 5 11.30
             
Omgång   2  - lördag           
Brämhult IK - Tullinge TP       Plan 6 12.00
Linköping Kenty  - Sickla IF 2     Plan 6 12.30
Hovås Billdal 2 - Karlbergs BK     Plan 6 13.00
Vakant - IK Storvreta 2       Plan 6 13.30
             
Omgång   3  - lördag          
Linköping Kenty  - Brämhult IK     Plan 7  15.00
Tullinge TP - Hovås Billdal 2     Plan 7  15.30
Sickla IF 2 - Vakant       Plan 7  16.00
Karlbergs BK - IK Storvreta 2     Plan 7  16.30
             
Omgång   4  lördag          
Brämhult IK - Hovås Billdal 2     Plan 8 17.00
IK Storvreta 2 - Tullinge      Plan 8 17.30
Vakant - Link Kenty        Plan 8 18.00
Karlbergs BK - Sickla  2       Plan 8 18.30
             
Omgång   5  - söndag           
Vakant - Brämhult IK       Plan 1 10.00
Hovås Billdal 2 - IK Storvreta 2     Plan 1 10.30
Linköping Kenty  - Karlbergs BK     Plan 1 11.00
Tullinge TP - Sickla IF 2       Plan 1 11.30
             
Omgång   6 - söndag           
Brämhult IK - IK Storvreta 2     Plan 2 12.00
Karlbergs BK - Vakant       Plan 2 12.30
Sickla IF 2 - Hovås Billdal 2     Plan 2 13.00
Tullinge TP - Linköping Kenty      Plan 2 13.30
             
Omgång   7  - sönadag          
Karlbergs BK - Brämhult IK     Plan 3 14.00
IK Storvreta 2 - Sickla  2       Plan 3 14.30
Vakant - Tullinge TP       Plan 3 15.00
Hovås Billdal 2 - Linköping Kenty      Plan 3 15.30

 

Plan 1-2-3 = Anders Ljungsteds gymnasium konstgräs, elljus

Plan 4-5-6 = Anders Ljungsteds gymnasium naturgräs, ej elljus

Plan 7-8 = Ryds Konstgräs

GRUPP B

Omgång   1 - lördag       
IK Storvreta 1 - Stångbro United   Plan 4 10.00
Linköping Kenty  - Älvsjö AIK    Plan 4 10.30
IFK Wreta Kloster - Hovås Billdal 1   Plan 4 11.00
Vakant - Upsala IF   Plan 4 11.30
         
Omgång   2  - lördag       
Stångbro United - Älvsjö AIK    Plan 5 12.00
Hovås Billdal 1 - IK Storvreta 1   Plan 5 12.30
Upsala IF - Sickla IF 1   Plan 5 13.00
Vakant - IFK Wreta Kloster   Plan 5 13.30
         
Omgång   3  - lördag      
Hovås Billdal 1 - Stångbro United   Plan 6 15.00
Älvsjö AIK  - Upsala IF   Plan 6 15.30
IK Storvreta 1 - Vakant   Plan 6 16.00
Sickla IF 1 - IFK Wreta Kloster   Plan 6 16.30
         
Omgång   4  lördag      
Stångbro United - Upsala IF   Plan 7  17.00
Vakant - Hovås Billdal 1   Plan 7  17.30
IFK Wreta Kloster - Älvsjö AIK    Plan 7  18.00
Sickla IF 1 - IK Storvreta 1   Plan 7  18.30
         
Omgång   5  - söndag       
Vakant - Stångbro United   Plan 8 10.00
Upsala IF - IFK Wreta Kloster   Plan 8 10.30
Hovås Billdal 1 - Sickla IF 1   Plan 8 11.00
Älvsjö AIK  - IK Storvreta 1   Plan 8 11.30
         
Omgång   6 - söndag       
Stångbro United - IFK Wreta Kloster   Plan 1 12.00
Sickla IF 1 - Vakant   Plan 1 12.30
IK Storvreta 1 - Upsala IF   Plan 1 13.00
Älvsjö AIK  - Hovås Billdal 1   Plan 1 13.30
         
Omgång   7  - sönadag      
Sickla IF 1 - Stångbro United   Plan 2 14.00
IFK Wreta Kloster - IK Storvreta 1   Plan 2 14.30
Vakant - Älvsjö AIK    Plan 2 15.00
Upsala IF - Hovås Billdal 1   Plan 2 15.30