Pojkar födda 2007 Medel - Lördag 6/10 - Söndag 7/10

Plan 1-2-3 = Anders Ljungsteds gymnasium konstgräs, elljus

Plan 4-5-6 = Anders Ljungsteds gymnasium naturgräs, ej elljus

Plan 7-8 = Ryds Konstgräs

GRUPP A

 

Omgång   1  - lördag           
IF Norrköping Blå - BK Ljungsbro 1     Plan 7  10.00
Stureby SK - Gustavsberg RÖD     Plan 7  10.30
BK Forvard Gul - Mörtnäs IF     Plan 7  11.00
Ängby IF  - Sickla IF 1       Plan 7  11.30
             
Omgång   2  - lördag           
BK Ljungsbro 1 - Gustavsberg  RÖD   Plan 8 12.00
Mörtnäs IF - IF Norrköping Blå     Plan 8 12.30
Sickla IF 1 - Stureby SK       Plan 8 13.00
Ängby IF  - BK Forvard Gul     Plan 8 13.30
             
Omgång   3  - lördag           
Mörtnäs IF - BK Ljungsbro 1     Plan 1 15.00
Gustavsbergs IF FK RÖD - Sickla IF 1     Plan 1 15.30
IF Norrköping Blå - Ängby IF      Plan 1 16.00
Stureby SK - BK Forvard Gul     Plan 1 16.30
             
Omgång   4  - lördag          
BK Ljungsbro 1 - Sickla IF 1     Plan 2 17.00
Ängby IF  - Mörtnäs IF       Plan 2 17.30
BK Forvard Gul - Gustavsbergs IF FK RÖD   Plan 2 18.00
Stureby SK - IF Norrköping Blå     Plan 2 18.30
             
Omgång   5 - söndag          
Ängby  - BK Ljungsbro 1       Plan 3 10.00
Sickla IF 1 - BK Forvard Gul     Plan 3 10.30
Mörtnäs IF - Stureby SK       Plan 3 11.00
Gustavsbergs IF FK RÖD - IF Norrköping Blå   Plan 3 11.30
             
Omgång   6 - söndag           
BK Ljungsbro 1 - BK Forvard Gul     Plan 4 12.00
Stureby SK - Ängby IF        Plan 4 12.30
IF Norrköping Blå - Sickla IF 1     Plan 4 13.00
Gustavsberg RÖD - Mörtnäs IF     Plan 4 13.30
             
Omgång   7 - söndag           
Stureby SK - BK Ljungsbro 1     Plan 5 14.00
BK Forvard Gul - IF Norrköping Blå     Plan 5 14.30
Ängby IF  - Gustavsbergs IF FK RÖD     Plan 5 15.00
Sickla IF 1 - Mörtnäs IF       Plan 5 15.30

 

Plan 1-2-3 = Anders Ljungsteds gymnasium konstgräs, elljus

Plan 4-5-6 = Anders Ljungsteds gymnasium naturgräs, ej elljus

Plan 7-8 = Ryds Konstgräs

GRUPP B

Omgång   1  - lördag       
Gustavsbergs IF FK VIT - BK Forvard Svart    Plan 6 10.00
IF Norrköping VIT - Sollentuna FK Tegelhagen vit   Plan 6 10.30
Linghem SK - BK Ljungsbro 2   Plan 6 11.00
Sickla IF 2 - Stångbro United Neongul   Plan 6 11.30
         
Omgång  2 - lördag       
BK Forvard Svart  - Sollentuna FK Tegelhagen vit   Plan 7  12.00
BK Ljungsbro 2 - Gustavsbergs IF FK VIT   Plan 7  12.30
Stångbro United Neongul - IF Norrköping VIT   Plan 7  13.00
Sickla IF 2 - Linghem SK   Plan 7  13.30
         
Omgång   3  lördag       
Vakant - BK Forvard Svart    Plan 8 15.00
Sollentuna FK Tegelhagen vit - Stångbro neongul   Plan 8 15.30
Gustavsbergs IF FK VIT - Sickla IF 2   Plan 8 16.00
IF Norrköping VIT - Linghem SK   Plan 8 16.30
         
Omgång   4  - lördag       
BK Forvard Svart  - Stångbro United Neongul   Plan 1 17.00
Sickla IF 2 - Vakant    Plan 1 17.30
Linghem SK - Sollentuna FK Tegelhagen vit   Plan 1 18.00
IF Norrköping VIT - Gustavsbergs IF FK VIT   Plan 1 18.30
         
Omgång   5 - söndag      
Sickla IF 2 - BK Forvard Svart    Plan 2 10.00
Stångbro United Neongul - Linghem SK   Plan 2 10.30
BK Ljungsbro 2 - IF Norrköping VIT   Plan 2 11.00
Sollentuna FK Tegelhagen vit - Gustavsbergs VIT   Plan 2 11.30
         
Omgång   6 - söndag       
BK Forvard Svart  - Linghem SK   Plan 3 12.00
IF Norrköping VIT - Sickla IF 2   Plan 3 12.30
Gustavsbergs IF FK VIT - Stångbro Neongul   Plan 3 13.00
Sollentuna FK Tegelhagen vit - BK Ljungsbro 2   Plan 3 13.30
         
Omgång   7 - söndag       
IF Norrköping VIT - BK Forvard Svart    Plan 4 14.00
Linghem SK - Gustavsbergs IF FK VIT   Plan 4 14.30
Sickla IF 2 - Sollentuna FK Tegelhagen vit   Plan 4 15.00
Stångbro United Neongul - BK Ljungsbro 2   Plan 4 15.30