Välkomna till Linköping Cup Pojkar 2012 medel

DELTAGANDE LAG/TRÖJFÄRG

Grupp A
Boo FF:röd - Vinröd
Hjulsbro IK:blå - Blå
IF Väster:orange - Orange 
LBK Gottfridsberg A - Gul
Skärblacka IF - Röd 

 

SPELPROGRAM LÖ 8/10 ANDERS LJUNGSTEDS GYMNASIUM - PLAN 3(Konstgräs)

09.00 Hjulsbro  Skärblacka 
10.00 Väster  LBK
11.00 Boo FF Hjulsbro - grupp A-B
     
12.00 Skärblacka  Väster 
13.00 LBK Boo FF 
14.00 Hjulsbro Smedby Gul - grupp A-B
     
15.00 Skärblacka  LBK
16.00 Boo FF  Hjulsbro
17.00 Väster  LBK - grupp A-B

 

SPELPROGRAM SÖ 9/10 ANDERS LJUNGSTEDS GYMNASIUM - PLAN 1(Konstgräs)

09.00 LBK Hjulsbro
10.00 Väster  Boo FF 
     
12.00 Hjulsbro Väster 
13.00 Skärblacka  Boo FF 

 

Grupp B
Djurgården IF:10 - Blå
Hjulsbro IK:vit - Blå
IF Väster:svart  - Orange 
LBK Gottfridsberg B - Gul
Smedby AIS:gul - Svart 

 

SPELPROGRAM LÖ 8/10 ANDERS LJUNGSTET GYMNASIUM - PLAN 5(Naturgräs)

09.00 Smedby AIS:gul - LBK Gottfridsberg B
10.00 Djurgården IF:10 - IF Väster:svart 
     
12.00 Hjulsbro IK:vit - IF Väster:svart 
13.00 LBK Gottfridsberg B - Djurgården IF:10
     
15.00 IF Väster:svart - Smedby AIS:gul
16.00 Djurgården IF:10 - Hjulsbro IK:vit

 

SPELPROGAM SÖ 9/19 ANDERS LJUNGSTEDT GYMNASIUM - PLAN 2(konstgräs)

09.00 Väster sv  LBK B
10.00 Hjulsbro vit Smedby gul
11.00 LBK A Djurgården(grupp A-B)
     
13.00 Skärblacka  Väster sv 
14.00 Djurgården Smedby gul
15.00 LBK A Hjulsbro vit(grupp A-B)
     

 

Grupp C
FC Kallfors - Vit 
Hammarby IF:26 - Vit
IK Östria Lambohov - Gul
Nacka FC - Röd/vit
Näsets SK:vit - Vinröd
BK Kenty - Svart 

 

SPELPROGRAM LÖ 8/10 ANDERS LJUNGSTEDS GYMNASIUM - PLAN 4(Konstgräs)

09.00 Östria  Kenty 
10.00 Nacka  Kallfors 
11.00 Näset vit  Hammarby 26
     
13.00 Kallfors  Kenty 
14.00 Hammarby 26 Nacka 
15.00 Näset vit  Östria 
     
16.00 Hammarby 26 Kallfors 
17.00 Kenty  Näset vit 
18.00 Nacka  Östria 

 

SPELPROGRAM SÖ 9/10 ANDERS LJUNGSTEDS GYMNASIUM - PLAN 3(Konstgräs)

09.00 Kallfors  Näset vit 
10.00 Östria  Hammarby 26
11.00 Nacka  Kenty 
     
13.00 Östria  Kallfors 
14.00 Näset vit  Nacka 
15.00 Hammarby 26 Kenty